10226 NERO AFRICA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10226 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 322cm / 127inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 395kg |